Bohaterowie


Hadley Cameron , niebieskooka, wysoka dziewczyna, której piaskowe włosy najczęściej związane są w grubego warkocza. Ma poczucie humoru, lubi dobrą muzykę i jej pasją jest taniec, a ściślej mówiąc balet . Ma 17 lat i pochodzi z Nowej Anglii, ale po śmierci rodziców musiała wyjechać do Wielkiej Brytanii, gdzie zamieszkuje już cztery lata i bardzo związała się z miejscem zamieszkania. Alice zajmuje się ciotka w Holmes Chapel, z którą nie ma dobrych stosunków, a ona nie pochwala jej pasji. Jej chłopak, Harry pomaga jej i ją wspiera.

Kaja Wlodarczyk - jest Polką, ale od urodzenia jej domem jest Doncaster , gdzie Kaj spędza swoje życie. Jest to wysoka dziewczyna o długich, czarnych włosach i pięknych, śmiejących się oczach. Włodarczyk śpiewa, gra na gitarze i fascynuje ją malarstwo. Stara się o staż w Akademii Artystycznej w Wolverhampton, jednak nie jest to łatwe. Jest to jej największe marzenie . Prawdziwa z niej wariatka i niezdara. Jest bardzo wrażliwą osobą, łatwo ją zranić. Nie ma za dużo przyjaciół. Jedyne co jej pozostaje, to ich szukać. Kaja jest zbyt nieśmiała i nie umie zawierać znajomości. Boi się otaczającego ją świata. Myśli, ze każda poznana przez nią osoba jest fałszywa. Aż do pewnego czasu....


Harry Styles - chłopak Alice od dwóch lat. Prawie zawsze nierozłączni. Mocno się nawzajem kochają, a Harry stara się, by Alice była szczęśliwa. Pragnie dla niej jak najlepiej i dzięki temu, nie są w stanie bez siebie żyć. Harry ma 19 lat i skończył szkołę. Pracuje w piekarni swojego taty w Holmes Chapel. Jest zabawny i pięknie śpiewa, ale nigdy nie próbował rozwijać tego talentu. Uważa że to głupota. 

 Liam Payne - przyjaciel Harrego. Ma 20 lat i tak samo jak Harry skończył liceum w Wolverhampton. Musiał się przenieść do Doncaster z powodu swojej dziewczyny Marii. Liam jest zdemoralizowany i spokojny, ale umie też się zabawić kiedy trzeba. Po poznaniu Hadley i Kai jego życie nieco nabierze barw. 


Louis Tomlinson - przyjaciel Harrego i Liama. Ten przystojny 21-latek  również skończył liceum, w Doncaster. Chłopaki poznali się na eliminacjach programu rozrywkowego X-Factor, gdzie niestety ich drogi musiały się rozejść i Louis wylądował w warsztacie samochodowym. Pracuje tam od dawna i szuka miłości życia. Tomlinson jest chłopakiem z dużym poczuciem humoru i ciekawą osobowością, kocha opowiadać żarty i jego ulubiona forma spędzenia czasu to gra na fortepianie

I inni...
2 komentarze:

 1. Hehehehe...;*
  Awww...reszta chłopaków też będzie ? xd
  Ale fajnie, że tu są zwykłymi chłopakami!ze :)
  Czekam na prolog czy coś takiego ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń