SPAM

Hej ! :) Tutaj możecie się reklamować , gdyż spamu pod rozdziałami nie przyjmujemy. W przeciwnym razie komentarze będą usuwane. Dzięki za uwagę :D 
                                                              Ali i Paula♥                                                    

8 komentarzy:

 1. "Co chwilę mijałam pielęgniarki, lekarzy, ratowników, a przede mną cały czas długi, biało-zielony korytarz z jasnymi, drewnianymi drzwiami, które miały znamię w postaci złotej plakietki z numerem. Szłam pospiesznie po holu szpitala uważnie patrząc na numery gabinetów. Zayn uparcie kroczył za mną. Gdy w końcu dotarłam pod gabinet 103, nie musiałam pukać ponieważ drzwi otworzył mi lekarz, który na mój widok się lekko uśmiechnął.
  -O, już się bałem, że Pani nie dotrze. Zapraszam.A Pan zapewne zapewne chce zobaczyć potomka, zapraszam" - oto fragment jednego z rozdziałów na moim blogu :)
  Mam nadzieję, że wpadniesz http://youre-me-kryptonite.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam :)

  http://onedirection-polish-imaginy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. NOWE OPOWIADANIE Z 1D.
  Używki, kradzieże, bójki, imprezy, przestępstwa, to życie osiemnastoletniej Janice Belmont. Dziewczyna uważa, że życie to wieczna walka o przetrwanie. Dla niej, szczęście, miłość, wiara i zaufanie nie istnieją. Sądzi, że w jej życiu już nigdy nie wydarzy się nic dobrego. Czy się myli? Czy kiedy spotka 5 chłopaków z UK i Irlandii, jej życie się odmieni? Czy zacznie postrzegać życie inaczej niż dotychczas? Wszystkiego dowiesz się czytając [[ http://gray-abyss.blogspot.com/ ]] Na blogu pojawił się już drugi rozdział.
  Serdecznie zapraszam i przepraszam za spam, Annie. :3

  OdpowiedzUsuń
 4. http://onedirection-the-reason-of-my-alive.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapraszam ; )
  http://one-directionfanfiction-l.blog.onet.pl/

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszam: one-direction-marzenia-sie-spelniaja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Może nie piszę imaginów ale różne inne fajne rzeczy o 1D.
  http://onedirectionworld-1D.blogspot.com
  Proszę wejdź jeśli możesz <3

  OdpowiedzUsuń
 8. Historia o dziewczynie, która od małego włada Żywiołem Wody. Kiedy w jej szkole pojawia się tajemniczy chłopak, okazuje się, że jest kimś wyjątkowym. W tym samym czasie, jej najlepszy przyjaciel znika w tajemniczych okolicznościach…Czy go uratuje? Czy dowie się, kim tak naprawdę jest?
  http://niektore-rzeczy-sa-wieczne.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń